Apie įmonę

UAB „Aukštaitijos ranga“ pagrindinė veikla – statybos darbų organizavimas ir vykdymas. Mes atliekame bendruosius statybos, remonto ir pastatų modernizavimo darbus. Bendrovėje dirba STR nustatyta tvarka atestuoti statinio statybos, ir techninės priežiūros kvalifikuoti vadovai, kurie atlikdami darbus kartu su visa likusia komandos dalimi, vadovaujasi techniniais statybos reglamentais bei statybos taisyklėmis, patvirtintomis LR Aplinkos Ministerijoje. Klientai mus laiko viena iš patikimiausių ir geriausiai jų norus įgyvendinančių statytojų. Ilgas ir nuoseklus darbas leido mums susikurti gerą vardą, dėl kurio mes esame pasiryžę padaryti visuomet šiek tiek daugiau, nei Jūs galite tikėtis.

                                                                                      

UAB „Aukštaitijos ranga“ užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas bei siekia užsitikrinti patikimos ir profesionaliai dirbančios įmonės vardą.

Objektuose vykdome generalinio rangovo funkcijas, koordinuojame visą statybų procesą.
Išskirtiniai mūsų bendrovės bruožai – profesionalumas, patikimumas, atsakingumas ir sąžiningumas tiek užsakovų, tiek subrangovų atžvilgiu. Esame visada pasirengę bendradarbiauti su užsakovu, pasiūlyti optimalius problemų sprendimo būdus, patikimas technologijas, patirtį turinčius meistrus. Visada pasirengę klientui pasiūlyti sąžiningas darbų atlikimo kainas ir rasti abiems pusėms priimtinus sprendimus.
Pagrindinės mūsų įmonės vertybės: susitarimų laikymasis, pagarba klientams ir įmonės darbuotojams, sąžiningumas klientų ir darbuotojų ažvilgiu.
Pagrindinis bendrovės tikslas ir vizija – visada būti ekonomiškai naudingu ir sparčiai tobulėjančiu statybos rangovu.

Visada stengiamės būti inovatyvūs, prisitaikome prie rinkos pokyčių, esame atviri naujovėms.

Įmonėje įdiegtos kokybės vadybos ISO 9001:2015, aplinkosaugos ISO 14001:2015 ir darbų saugos OHSAS 18001:2007 sistemos.

Darbo Laikas

I-V: 07.30 - 16.30.

Adresas

 UAB "Aukštaitijos ranga"
Paliūniškio g. 1, LT – 35113 Panevėžys
Įmonės kodas: 301512533
PVM kodas: LT100003740215
Telefonas: 8 45 463096
Faksas: (45) 463096
El. paštas: info@aukranga.lt

Kaip mus rast ?